Parduodami Galimi Projektai „Sky Deluxia Life“ Mūsų visiškai naujas projektas „Sky Deluxia Life“, kuris bus integruotas su nuostabiu Ilgojo paplūdimio grožiu ir peizažu, pasiūlys puikią gyvenimo galimybę per 4 atostogų sezonus.
„Sky Deluxia Life“ Parduodami galimi projektai Mūsų visiškai naujas projektas „Sky Deluxia Life“, kuris bus integruotas su nuostabiu Ilgojo paplūdimio grožiu ir peizažu, pasiūlys puikią gyvenimo galimybę per 4 atostogų sezonus.
Su savo „Sky Deluxia Life“ projektu mes nutieskime tiltą tarp jūsų svajonių ir gyvenimo. Mūsų naujasis projektas „Sky Deluxia Life“ bus integruotas į nuostabaus grožio ir peizažo „Long Beach“, kuriame siūlomi 4 atostogų sezonai. „Sky Deluxia Life“, suprojektuota modernia linija Iskele Long paplūdimio centre, siūlo kruopščiai suplanuotą kraštovaizdį ir įvairią socialinę veiklą ne tik namą, bet ir atostogų skonį. „Sky Deluxia Life“, pasižyminti ypatinga architektūra ir unikaliu vaizdu į Viduržemio jūrą iš kiekvieno buto, kuris yra už 550 m pėsčiomis iki Long paplūdimio - ilgiausios ir populiariausios salos pakrantės, turinčio auksinį smėlį ir skaidrią jūrą.
„Sky Deluxia Life“ pastatytas 2,5 ha plote, kurį sudaro 416 skirtingų tipų butų; studijos, 1 miegamojo, 2 ir 3 miegamųjų apartamentai. Mūsų projekto prioritetas yra tarp socialinių paslaugų kokybės, poilsio ir pasivaikščiojimo zonų, vandens parko, 2 vaikų baseino ir 4 suaugusiųjų baseino alternatyvų, sporto salės, kurioje galite integruoti savo kasdienį gyvenimą su sveikata ir sportu, 2 restoranų, vieno yra „a la carte“, baseino baras ir terasos baras, universalus stiprintuvas įvairioms veikloms organizuoti, automobilių stovėjimas kiekviename bloke, mini golfo ir daugybė įvairių sričių, žaidimų aikštelė, turgus, suvenyrų parduotuvė, grožio salonas ir bankomatai, visą parą Svetainės SPA centras taip pat aptarnaus svetainės apsaugos sistemą, uždaras baseinas, sūkurinė vonia, sauna, masažo kambarys ir turkiška pirtis. Siūlomos paslaugos apima automobilių nuomos paslaugą ir klientų aptarnavimo centrą, kuris spręs jūsų problemas. Taip pat turėsime nemokamas maršrutinių autobusų paslaugas į miesto centrą, prekybos centrus ir jūrą. Auksinio smėlio paplūdimys yra pėsčiomis. Tai yra 10 minučių kelio automobiliu nuo Famagustos miesto centro ir 20 minučių kelio automobiliu nuo turistinio Bafros regiono. Netoliese yra ligoninė, mokyklos ir kitos socialinės zonos. Investuokite į geriausią projektą, kad galėtumėte gyventi savo ateitį!
Baseinas
Suvenyrų parduotuvė
Grožio salonas, grožio salonas
Turgus
Fitneso centras
Bankomatas
Grožio salonas, grožio salonas
Priėmimo ir priežiūros paslaugos
Nemokami pervežimai į miesto centrą, prekybos centrą ir jūrą
Poilsio zonos
Amfiteatre
Turkiška pirtis
Pirtis
Žaidimų kambarys
Lauko stovėjimo aikštelė
Mini golfas
Voleibbolas / Krepšinis / Tenisas / Hentball
Žaidimų aikštelė
Apsaugos ir apsaugos kameros visą parą
Vidinis baseinas
SPA centras
Baseino baras
Terasos baras
„La Carte“ restoranas
Atidarykite savitarnos restoraną
Vandens parkas

Start typing and press Enter to search